Poetul gunoaielor Clujului Tișe amendat de Buzoianu

Diana Buzoianu, ministrul Mediului a anunțat vineri, în cadrul unei conferințe de presă, faptul că inspectorii Gărzii de Mediu au amendat recent Consiliul Județean Cluj, cu suma de 170.000 de lei, pentru problemele grave de la CMID, Centrul de Management Integrat al Deșeurilor.
Mihai Bacalu








